Sırala:

Misinalar naylon monofilament, fluorocarbon, ip misinalar gibi genelde 3 kategoride toplanır. bunlara extra olarak çile misina bobin veya kiloluk misina farklı bir çeşit gibi görünse de aslında  çile ve bobin misina da monoflament misinadır

Türkiye’nin en gelişmiş avcılık malzemelerini sunan mağazası Av Balık Sepeti ile ihtiyacınız olan misina ve diğer avcılık ürünlerini satın almaya hazır mısınız? Sizlere sunmuş olduğu ürün çeşitliliği ve ürünlerindeki kalitesi ile sektör içerisindeki en başarılı av ürünleri mağazasıdır. Misina başta olmak üzre aradığınız her ürünü kolayca bulabileceğiniz sayflar ve kategosi yapısı ile keyifle dolaşacak ve uygun fiyatlardan kaliteli ürün satın almanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Avcılık yapmak hem insanı rahatlatır hem de üzerinizdeki stresi atmanızı sağlar. İster hobi olarak avcılık isterseniz de meslek olarak avcılık yapın, ava çıkmanın her türlü hali sizleri rahatlatacaktır. Bu durumun farkında olan ünlü mağaza sizlere kaliteli ürünlerini sunarak, daha rahat ve daha huzurlu bir gün geçirmenizi arzu etmektedir.

misinaların çeşitleri

Balık avına çıkmayı seviyorsanız, olta misina takımınızın olması şarttır. Lakin olta misina takımı kullanırken kullanmış olduğunuz malzemeler oldukça önemlidir. Oltanıza bağlayacağınız misina kuvvetli ve güçlü olması daha rahat bir avcı günü geçirmenizi sağlayacaktır. Misina çeşitleri içerisinde sizlere birden çok seçenek sunulmaktadır. Mağaza reyonları arasında bulabileceğiniz misina çeşitleri içerisinde sizleri ip misina, fluorokarbon misina, bobin misina, paket misina ve monofilament misina gibi birçok seçenek olacaktır. Aradığınız misina çeşidine uygun olarak birbirinden farklı ürün seçenekleri ile karşılaşabilirsiniz. Farklı renk ve modellerdeki misina çeşitlerini kullanarak güzel bir av mevsimi geçirebilirsiniz.

misina fiyatları

Misina çeşitlerinde sizlere sunmuş olduğu ürünlerde kaliteyi ön planda tutması ile sektörün en büyük av malzemeleri mağazası olması, fiyatlar konusunda sizleri yanıltmamalı. Av Balık Sepeti mağazasından yapacağınız her alışverişte kaliteyi uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz. Msina başta olmak üzere farklı ürün modellerine ait indirimlerini yakından takip etmek için ünlü mağazanın online alışveriş sitesi üzerinden üyelik oluşturabilirsiniz. Bu sayede indirimli ürünlerden haberdar olabilir ve kampanyaları yakından takip ederek hem bütçenizi koruyabilir hem de ava çıkarken kullanacağınız tüm malzemeleri tamamlayabilirsiniz.